Nowocześnie, bezpiecznie, naturalnie
Nowocześnie, bezpiecznie, naturalnie

O firmie

Polsil Biopreparaty powstała w 2003r. w Polsce. Podstawą naszej działalności jest sprzedaż i popularyzowanie stosowania różnych preparatów biotechnologicznych w rolnictwie. Naszą działalność rozpoczęliśmy od inokulantów, czyli bakteryjnych dodatków do konserwacji pasz objętościowych, które tworzą polscy naukowcy. Od wielu lat mamy najlepszą w Polsce ofertę inokulantów (tzw. zakiszaczy) i jesteśmy liderem w tym segmencie.

Aby sprostać rosnącym wymaganiom naszych klientów, ofertę stale poszerzamy o nowe innowacyjne produkty, np. probiotyki i synbiotyki dostosowane do potrzeb nowoczesnej hodowli zwierząt w Polsce. W ofercie Agro posiadamy natomiast produkty dostosowane do potrzeb nowoczesnych upraw polowych takich jak stymulatory wzrostu roślin, dolistne nawozy NPK i nowoczesne nawozy bakteryjne przeznaczone do stosowania we wszystkich uprawach polowych, sadowniczych, warzyw gruntowych i pod osłonami. Oferujemy także bakteryjne użyźniacze doglebowe, kondycjoner do wody OPTIMA pH i bakteryjny preparat BF-Active o właściwościach probiotycznych.

Aktualności

Zapoznaj się z najnowszymi informacjami dotyczącymi naszej oferty oraz działalności.

Po czym poznać,że roślinom brakuje fosforu?

Niedobór fosforu utrudnia w komórce roślinnej przemianę cukrów prostych w skrobię i celulozę, których nagromadzenie przy niedoborze fosforu prowadzi do syntezy antocyjanów prowadzących  do purpurowo-fioletowych

read more